Kom naar de open dag van de gemeente Raalte op zaterdag 7 maart

02 maart 2026
Homepage

Op zaterdag 7 maart 2026 opent gemeente Raalte de deuren van het gemeentehuis voor bezoekers. Van 11:00 tot 15:00 uur ontdek je alles over de gemeente en haar werkzaamheden. Op deze dag is voor jong en oud van alles te beleven.  

Tijdens de open dag krijg je niet alleen informatie over verschillende werkzaamheden, maar ervaar je ook hoe het er binnen het gemeentehuis aan toe gaat. Alle afdelingen zijn aanwezig om hun werk toe te lichten en met inwoners in gesprek te gaan.  

Koffie met de burgemeester 

De open dag is ook een moment om in gesprek te gaan met burgemeester Rob Zuidema. Tijdens de nieuwjaarstoespraak benoemde hij: “Kom naar de open dag op 7 maart. Ik sta daar met een kop koffie voor je klaar. Ik ben oprecht benieuwd naar jouw ideeën, zorgen en dromen.” Dit is de kans om vragen te stellen en om meer te weten te komen over toekomst van Raalte. 

Praktische informatie 

Kom zoveel mogelijk lopend of met de fiets naar de open dag. Kom je toch met de auto? De parkeerplaatsen bij de hoofdingang zijn afgesloten tijdens de open dag. De parkeerplaatsen aan de Zwolsestraat zijn toegankelijk voor mindervaliden. Parkeer je auto dan aan de achterzijde van het gemeentehuis. Deze parkeerplaats is bereikbaar via de Monumentstraat. Of parkeer je auto op één van de parkeerplaatsen rondom het gemeentehuis.

Wij nodigen je van harte uit op zaterdag 7 maart bij de open dag van de gemeente Raalte!